Охорона житла

monmr_logo_grey

Для чого необхідно замовити охорону житла

Будинок будь-якої людини його фортеця, те місце, в якому він хоче відчувати себе в цілковитій безпеці, адже від неї залежить не тільки цілісність майна, але і здоров’я, життя членів сім’ї. Часто трапляється, що у власника виникає необхідність покинути житло, їдучи у відрядження або тривалу відпустку, а залишити його без нагляду не хочеться. Охоронна сигналізація будь-якого типу житла сучасний і ефективний спосіб охорони нерухомості, встановити яку вам допоможуть досвідчені співробітники КП «Муніципальна охорона».

Багато хто сумнівається, чи варто купувати обладнання для монтажу сигналізації і щомісяця оплачувати абонентську плату за охорону житла. Однак охорона муніципальної власності один з найбільш важливих критеріїв. З огляду на постійно зростаючий рівень злочинності в нашій країні, сигналізація — це єдиний надійний спосіб забезпечення захисту житла, вартість якого не порівняти з можливими матеріальними або моральними втратами. При наявності професійної сигналізації, ризик посягання на ваше житло буде мінімальним.

Здоров'я, життя і цілісність майна - головне для наших співробітників!

Тільки професійні фахівці, що мають багаторічний плідний досвід роботи з різними системами охорони, зможуть безпомилково підібрати для вас сигналізацію або інший тип охорони, який зведе до нуля ризик проникнення грабіжників у ваше житло. До облаштування сигналізацією кожного об’єкту, що охороняється ми ставимося максимально відповідально, оскільки цінуємо кожного клієнта і приймаємо на себе всі фінансові ризики в разі виникнення крадіжки. Поставити квартиру під охорону, встановити сигналізацію будинку і навіть охорону приватних котеджів — все це під силу нашим фахівцям.

КП «Муніципальна охорона» забезпечує надійний захист:

Переваги комплексної охорони житла:

В процесі роботи над забезпеченням безпеки житла ми використовуємо тільки якісне обладнання, коректність і тривалість роботи якого перевірено особисто нами за довгі роки роботи з ним. Наші фахівці — досвідчені диспетчери, охоронці, монтажники та аналітики, які мають необхідні для роботи навички і перебувають в прекрасній фізичній формі, що додатково гарантує вам якісні охоронні послуги.

Висока кваліфікація наших фахівців є запорукою того, що послуги з охорони житла, виконані за їхньою рекомендацією, не дозволять злочинцям заволодіти Вашим майном.