Новини

monmr_logo_grey

КП "Муніципальна охорона" НМР КП "Муніципальна охорона" НМР is in Nova Kakhovka.

2 months 3 weeks ago

📢 УВАГА 📢 УВАГА 📢 УВАГА 📢
🎉 Акція🎉 до дня міста Нова Каховка🌁
👮‍♂️👮‍♂️👮‍♂️ Охорона будь якого об'єкта абон. плата лише 💯грн на місяць.

КП "Муніципальна охорона" НМР КП "Муніципальна охорона" НМР is in Nova Kakhovka.

4 months 2 weeks ago

"Неспокійна нічка"
12.07.2021 року приблизно о 23 годині при патрулюванні вул. Соборна в районі церкви співробітниками "Муніципальної охорони" було помічено декілька ліхтариків у лісі. Коли охоронці підійшли ближче було видно двох чоловіків на питання що вони шукають один з них почав тікати, а другий дістав ніж та почав нападати на співробітників.після того як чоловік був затриманий була викликана поліція та він був переданий їм. Як вияснили співробітники поліції чоловіки шукали наркотичні речовини.
Приблизно 00:10 при патрулюванні вулиці Історична у дворах було помічено группу молодиків які заглядали та смикали припарковані автомобілі. Коли їх запитали що вони хочуть вони почали тікати, після затримання вони були доставлені до відділку поліції вияснилося що один із них знаходиться у розшуку як зниклий безвісті.
Приблизно о 02:00 годині при патрулюванні дач "Дружба" був помічений автомобіль ваз 2104 який рухався у сторону міста та здійснив декілька аварійних ситуацій на дорозі, було прийнято рішення зупинити автомобіль для того щоб дізнатись як почуває себе водій, після зупинки було побачено що водій авто знаходиться у неадекватному стані. Були викликані співробітники поліції які вияснили що водій у стані наркотичного сп'яніння.
Також за період чергування з 12.07.2021р до 13.07.2021р було складено 10 протоколів за ст. 152 КУпАП

КП "Муніципальна охорона" НМР КП "Муніципальна охорона" НМР is in Нова Каховка.

5 months 3 weeks ago

02.06.2021року патрулюючи місто, співробітники КП "Муніципальна охорона" НМР стали свідками аварії по вул. Зорге.
Чоловік (як потім виявилося у стані алкогольного сп'яніння спричинив ДТП та намагався втікти на своєму автомобілі. Але щось пішло не так і він врізався у паркан...
Після чого був затриманий співробітниками Муніципальної охорони до приїзду поліції.
На щастя ніхто не постраждав.

КП "Муніципальна охорона" НМР КП "Муніципальна охорона" НМР is at Новая Каховка "сокол".

7 months 1 week ago

Шановні батьки слідкуйте будь-ласка за своїми дітьми. Це сталося на соколі 13.04.2021 о 17годині. Навулиці ще день , а вони не соромляться псувати чуже майно...
Співробітниками Муніципальної охорони була проведена бесіда з батьками та дітьми.
Сподіваємося що надалі вони зроблять висновки.
Телефон Муніципальної охорони
0509975211
Наш сайт monmr.com.ua/

КП "Муніципальна охорона" НМР

7 months 2 weeks ago

14.04.2021р. приблизно о 12:00 годині неподалік від міського звалища громадянин незаконно видобував пісок. Співробітниками муніципальної охорони був складений протокол.
Черговий номер Муніципальної охорони
0509975211
Наш сайт
monmr.com.ua/

КП "Муніципальна охорона" НМР

7 months 3 weeks ago

07.04.21 о 15:00 на площі біля Новокаховська міська рада відбувся інструктаж нарядів поліції Нової Каховки та КП Муніципальна охорона - Нова Каховка які заступили на патрулювання міста в зв'язку з погіршенням ситуації з ковіду. наряди поліції і Муніципальної Охорони перевірятимуть підприємства нашого міста і при виявленні порушників будуть притягувати їх до адміністративної відповідальності за ст. 44-3 КУпАП.
Будьте обережні зі здоров'ям!

КП "Муніципальна охорона" НМР КП "Муніципальна охорона" НМР is in Nova Kakhovka.

8 months 3 days ago

Сьогодні 27.03.2021року приблизно о 9 годині ранку при патрулюванні району Сокіл, за територією колишнього заводу "Сокіл". Співробітниками Муніципальної охорони були виявлені три чоловіка, які тягнули залізні двері та інші частини металу від території заводу. Люди були затримані до приїзду співробітників поліції та передані їм. Як виявилося весь металобрухт був викрадений з території колишнього заводу.
Телефон виклику Муніципальної охорони
0509975211

КП "Муніципальна охорона" НМР КП "Муніципальна охорона" НМР is in Nova Kakhovka.

9 months 2 weeks ago

Марина с Горностаевки 2 года не было дома, работала не официально на полях хозяин кинул не заплатил денег, документы спалили малолетки, купили ей билет отвезли в службу соцзахист там её одели, на 16:15 мы отвезли ее на автовокзал по билету, плакала от радости что едет домой.

КП "Муніципальна охорона" НМР КП "Муніципальна охорона" НМР is at КП "Муніципальна охорона" НМР.

9 months 2 weeks ago

09.02.2021 року приблизно о 12:30 черговому КП Муніципальна охорона надійшов дзвінок від мешканців будинку Букіна 62-а 3-го під'їзду, про те що в їхньому під'їзді підозрілий чоловік сидить на майданчику між поверхами та не дає пройти людям. Приїхавши на місце працівники Муніципальної охорони виявили чоловіка який сидів перебирав свої речі у підозрілому стані (можливо наркотичне сп'яніння) на майданчику між поверхами. Чоловіку було запропоновано проїхати до нашого офісу щоб зачекати там до приїзду Поліції, на що він одразу погодився. Приїхавши співробітники поліції при огляді речей виявили у чоловіка:1пакетик з зеленою речовиною, та 2 з білою речовиною (як потім виявилося коноплі та наркотичні солі). Данний чоловік був переданий співробітникам Поліції.
Телефон чергового Кп "Муніципальна охорона" НМР - 0509975211

КП "Муніципальна охорона" НМР

9 months 3 weeks ago

Увага 01.02.2021року приблизно о 20:30 годині надійшов виклик черговому оператору КП "Муніципальна охорона" від дівчини. За її словами за нею йшов невідомий підозрілий чоловік у балаклаві на пустирі недалеко від буд. 56 по вул Букіна. Група Швидкого Реагування Муніципальної охорони відреагувала оперативно на виклик, прибувши на місце було виявлено данну дівчину з очевидними слідами побиття на обличчі нападнику вдалось втікти. За описом потерпілої нападник був середнього зросту 165-175см, картавив, на середньому пальці лівої руки був перстень. Дівчині була надана перша медична допомога та викликані співробітники поліції та швидкої допомоги. На данний момент дівчина перебуває у травмотологічному відділенні зі струсом мозку. Співробітниками КП проводиться кожного вечора та кожної ночі посилене патрулювання пустирів та інших небезпечних місць.
Телефон Групи Швидкого Реагування
0509975211

[sp_news grid="list"]