Клієнтам

monmr_logo_grey

Найчастіші питання

Охоронна компанія надає весь комплекс охоронних послуг, включаючи технічну (пультової) охорону нерухомості, особисту охорону, охорону цінностей та інкасацію.

Усі. Будь-якої форми власності: приватні, державні, комунальні.

Охоронна компанія працює з 2016 року.

100%. Повну матеріальну відповідальність, прописану в договорі.

У підприємства укладено договори з найбільшими охоронними компаніями у всіх обласних і районних центрах України.

Довідка про виконану роботу КП «Муніципальна охорона» Новокаховської міської ради за 2020 рік.

18.01.2020                                                                                    м. Нова Каховка

Комунальне підприємство «Муніципальна охорона» Новокаховської міської ради діє на підставі Цивільного та Господарського кодексів України, Кодексу України про адміністративні правопорушення, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про охоронну діяльність», «Про благоустрій населених пунктів», «Про відходи», «Про захист прав споживачів», «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону», «Про музеї та музейну справу», «Про культуру» актів Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Правил благоустрою Нова Каховка, рішень міської ради і виконавчого комітету, розпоряджень міського голови, даним Статутом та іншими законодавчими актами України.

КП «Муніципальна охорона» НМР за 2020 р. здійснювалось щоденне патрулювання території громади, забезпечено відео-спостереження нагляд за всіма місцями та об’єктами, які потребують посиленого захисту й контролю, згідно договорів про надання послуг з охорони знаходиться -106 обєктів, з них – 14 комунальних, а – 92 приватні.

1. Робота з благоустрою за 2020 р.:

— співробітниками КП «Муніципальна охорона» НМР в межах повноважень організована робота по взаємодії з органами місцевого самоврядування та органами виконавчої влади;
— приймали участь в спільних рейдах з «Держпродспожив службою» по виявленню незаконної торгівлі (без відповідних документів) молочної та м’ясної продукції де було виписано попереджень – 215 особам.
— щоденна робота по незаконній торгівлі на ринку «Сокіл», біля магазинів по вул. Дружби та прилеглій території Новокаховського міського ринку.
— проводилась профілактична робота по запобіганню, а також усунення виявлених порушень на території Новокаховського виконкому;
— складання протоколів з адміністративних правопорушень – 14 за ст. 152 КУпАП, та з метою профілактики було виписано – 165 попередження про усунення недоліків повязаних з порушенням благоустрою міста та селищ.
— розглянуто письмових звенень громадян і надано допомогу – 31, здійснено – 268 виїздів за зверненням громадян про припинення правопорушень;
— налагоджено роботу по взаємодії з Новокаховським ВП ГУНП, по охороні громадського порядку, безпеки дорожнього руху, виявленню злочинів та правопорушень їх фіксація та затримання правопорушників до прибуття наряду поліції.

2. Проведено спільні дії з представниками поліції та МНС за адресою м. Нова Каховка пр. Перемоги 3, за фактом вибуху побутового газу.
3. Затримано громадянина у нетверезому стані без документів. Після чого він був перееданий працівникам поліції де при огляді у нього було вилучено пістолет, а також боєприпаси до нього.
4. Затримано осіб які перебували у розшуку за скоєння тяжких злочинів -9 чоловік.
5. Постійно наддавалась допомога старостинським округам Козацькому, Веселівському, Дніпрянському та Райському з охорони громадського порядку та по благоустрою селищ де було здійснено – 124 виїзди.
6. На звернення громадян взято під увагу роботу торгових точок по вул..Світлово та Соборній м. Нова Каховка, по дотриманню мешканцями міста громадського порядку особливо в нічний час.
7. При патрулюванні міста було виявлено пожежу квартири по вул.. Довженко м. Нова Каховка. До прибуття пожежних служб було надано допомогу мешканцям.
8. Постійна допомога ЗОШ та ПТУ №14, ПТУ №7, ПТУ №16, проводиться профілактична роз’яснювальна робота з молоддю про шкідливий вплив спиртних напоїв та наркотичних речовин.
9. Неодноразо протягом року було здійснено виклики на приймальний покій ЦМЛ м. Нова Каховка р-н Сокіл та по вул. Героїв України (громадяни в стані алкогольного сп’яніння погрожують мед. персоналу), допомога працівникам швидкої допомоги – 252 виклики за 2020 р.
10. Співпраця з Управлінням соцзахисту та територіальним центром по роботі з безпритульними здійснено – 56 виїздів.
11. Проводяться розяснювальні роботи з власниками та продівцями магазинів про заборону продажу алкоголю неповнолітнім.
12. Співпраця з КП «Міський ринок» та ринок «Сокіл» до відкриття торгівлі та дотримання підприємцями умов карантину.
13. Проводиться робота з контролерами КП «Міський водоканал» та КП «Новокаховський гуртожиток» по боржникам де було здійснено – 368 виїздів.
14. Співпраця з поліцією під час проведення всіх масових заходів, під час проведення свят на території м. Нова Каховка та старостинськи округів.
15. Постійні об’їзди дачних та садових товариств на території міста.
16. Всього складено — 383 акти виконаних робіт по виїзд ГШР на спрацювання сигналізації чи тревожної кнопки.

Ведеться щоденне патрулювання паркової зони вздовж Дніпра, пляжів, парку «Слави», пам*ятників культури, місць массового скупчення та відпочинку населення нашого міста з метою профілактики та дотримання правил карантинних вимог визначених постановою КМУ.

Директор Михайло НЕЧЕСА