Розумна бездротова система безпеки

Ajax убереже вашу родину та бізнес від грабіжників, пожежі чи затоплення. Якщо трапиться біда, система миттєво увімкне сирени, попередить вас про небезпеку та викличе патруль охоронної компанії.

Як використовують систему безпеки

Проти злодіїв

Датчики Ajax миттєво визначають відчинення дверей або вікон, розбиття скла або рух. А якщо вам загрожує небезпека, викликайте допомогу одним натисканням на тривожну кнопку.

Проти вогню та чадного газу

Пожежні датчики помітять дим, швидке зростання температури та небезпечну концентрацію чадного газу, який неможливо відчути. Гучні сирени в датчиках розбудять навіть тих, хто міцно спить.

Проти затоплення

З системою Ajax ви не затопите сусідів. Датчики попередять про переповнення ванної, течію в пральній машині або прорив труби. А завдяки сценаріям автоматично перекриють воду в разі тривоги.

Екстрені ситуації

Якщо посеред ночі в будинок проникли злодії, у двері вдираються зловмисники або хтось загрожує касиру — одне натискання бездротової тривожної кнопки Button миттєво викликає підкріплення.

Вуличний захист

Ajax миттєво виявить чужинців на вашій землі. Приверне увагу перехожих гучним виттям сирен і викличе патруль охоронної компанії.

Відеоспостереження

Підключіть до Ajax відеокамери, щоб будь-який момент оцінити ситуацію на об’єкті.

Розумний дім

Керуйте воротами, замками, освітленням, опаленням та електроприладами. Віддалено через застосунок або одним натисканням кнопки Button.