Про нас

monmr_logo_grey

Охоронне комунальне підприємство "Муніципальна охорона" Нова Каховка

Служба охорони в Новій Каховці Комунальне підприємство «Муніципальна охорона» створено рішенням сесії Новокаховської міської ради від 10.11.2016 529 та діє на території міста Нова Каховка та Херсонської області. Свою діяльність охоронне підприємство здійснює на підставі ліцензії МВС України АЕ 284863, надаючи послуги з охорони державної, комунальної та інших форм власності.

У 2016 року КП «Муніципальна охорона» пройшло ретельну перевірку проведену експертами Української федерації професіоналів безпеки, в ході якої служба охорони мала професійну підготовку персоналу, наявність та відповідность технічних засобів, відповідность службових приміщень, наявность відмітних знаків і фірмової екіпіровки, а також дозвільних документів, сертифікатів і ліцензій для забезпечення послуг охорони.

Нагороди

Цифри говорять самі за себе!

0
Років діяльності
0 +
Об'єктів під вартою
0 +
Сигналізацій
0 +
Відеокамер

Співробітники охоронної служби "Муніципальна Охорона"

Безпека мешканців і гостей регіону - наш пріоритет!

Керівництво охоронного підприємства здійснюється фахівцями, які пройшли службу в органах СБУ, МВС і МО України, і мають досвід організації заходів охорони на державному рівні. Ми успішно надаємо високоякісні послуги охорони, як у місті Нова Каховка, так і по всій території Херсонської області за розумними цінами.

Якісний підхід

Підбір кадрів, професійна підготовка, незалежний і багаторівневий контроль з боку керівництва за несенням служби охорони забезпечують надійність охорони будь-якого об’єкта.

Ухвалення нашим підприємством під охорону кожного об’єкта, кожної посади здійснюється тільки після всебічного обстеження їх за принципом необхідності і достатності, складання схеми охорони і табеля поста, узгодження з замовником інструкції та порядку дій охорони в нештатних ситуаціях.

Централізація та логістика військового рівня

Наше охоронне підприємство «Муніципальна охорона» здійснює як фізичну охорону об’єктів так і охорону за допомогою пульта централізованого спостереження (ПЦС). Охоронне підприємство має групи реагування, які здійснюють виїзди на спрацювання засобів охороннотривожної сигналізації, реагують на позаштатні ситуації, що виникають на об’єктах, які знаходяться під фізичною охороною.

В охоронному підприємстві «Муніципальна охорона» створений і функціонує монтажний відділ, який здійснює монтаж будь-яких сучасних технічних систем безпеки та систем відеоспостереження.

Фахівці нашої служби охорони у Новій Каховці мають досвід у наданні комплексного захисту від рейдерських нападів.

Пропонуємо Вам укласти договір на охорону будь-якого виду власності і технічне обслуговування систем сигналізації з охоронним підприємством «Муніципальна охорона».